Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK BİLGİLERİ

Gizlilik Bildirimi

Aşağıdaki maddelerde sitemizde toplanan müşteri bilgilerinin neler olduğu, hangi amaçlar için toplandığı, hangi şekillerde kullanıldığı, bu bilgileri nasıl değiştirebileceğiniz, sizinle yapılan iletişim konusundaki tercihleriniz gibi konularda bilgi verilmiştir. Bu siteye erişiminiz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ediyor olduğunuzu gösterir.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Siparişlerin tamamlanması ve ilgili iletişimin sağlanması, ürünler, servisler, kampanyalar ve promosyonlarla ilgili bilgi vermek, müşterilerimizin alışveriş tercihlerini daha iyi anlamak, trend ve istatistiksel analizler yapmak, sitenin güvenliğinin güçlendirilmesi için kullanılır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Hannahome, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya;

(a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya tebliğ edilen yasal işlemlere uymak;

(b) şirketin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak;

(c) şirketin çalışanlarının veya aracılarının, ürün kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir, ilgili devlet mercileri ile paylaşabilir. Bu durumların dışında, bilgileriniz herhangi bir şekilde 3. kişi ve tüzel kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Güvenliği sağlamak amacıyla güvenli ortamlarda elektronik, fiziksel ve yöntemsel önlemler alınmıştır. Sitemiz üzerinden alınan bilgiler SSL(secure socket layer) olarak adlandırılan ve güvenli bilgi aktarımı sağlayan teknoloji ile taşınır. Ayrıca Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklamayız. Kullanılan Kredi kartları özel crypto yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir. Ayrıca her bir işlem için SMS onay sistemi de kullanılmaktadır.

Gizlilik Bildirimindeki Değişiklikler

İşbu gizlilik bildirimi her zaman tek taraflı olarak ve hiçbir bildirim yapılmaksızın Hannahome tarafından değiştirilebilir. Hizmeti kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

HANNAHOME DEK. İNŞ. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

Bostancı Mah. İbrahim Ağa Sok. No:10 Som Plaza Kat:3-4 Bostancı Kadıköy İstanbul